Záruční i pozáruční servis

Záruční i pozáruční servis

ServisMan-204x300Prodejem pro nás žádný obchodní případ nekončí. Jsme si vědomi, že záruční i pozáruční servis je nedílnou součástí služeb zákazníkům. Ať už se jedná o pravidelné čistění a kontrolu zařízení nebo jejich opravy. AG-FOIL BOHEMIA Vám garantuje komplexní službu, tedy i plný záruční a pozáruční servis na všechna námi prodaná zařízení

Technické oddělení disponuje týmem zkušených techniků, jejichž odborné znalosti a dovednosti jsou na velice vysoké úrovni. Tento tým zajišťuje maximální profesionalitu a kvalitu prováděných služeb. Jsou připraveni podat informace telefonicky nebo vyrazit na okamžitý servisní zásah po dohodě se zákazníkem. Nicméně platí letitá zkušenost, že závadám je lépe předcházet, než je opravovat.

Kontakty na naše servisní techniky naleznete na stránce kontakty.

Sazby servisních prací Ink-jet a termotransferových zařízeních

Za servis vykonávaný během pracovních dní do 48 hodin (dostavení se k zákazníkovi od nahlášení závady) se účtuje zákazníkovi 450,- Kč/hodina, nejmenší účtovaný časový úsek je půl hodiny.

Za servis vykonávaný během pracovních dní do 24 hodin (dostavení se k zákazníkovi od nahlášení závady) se účtuje zákazníkovi 490,- Kč/hodina, nejmenší účtovaný časový úsek je půl hodiny.

Za servis vykonávaný během nepracovních dní (víkendy, státní svátky) a v noci od 20:00 do 5:00) se účtuje zákazníkovi 590,- Kč/hodina, nejmenší účtovaný časový úsek je čtvrt hodiny.

Cestovné:

  • Doprava do 300 km účtujeme cestovné 12Kč/km
  • Doprava 300 km až 500 km účtujeme cestovné 3500 Kč
  • Doprava nad 500 km účtujeme cestovné 4400 Kč

Doprava je kalkulovaná v rámci České Republiky.